נגר אחד - ריהוט משרדי | אבטחת מידע

אבטחת מידע

האם ניתן לרכוש בצורה בטוחה באינטרנט?   

המסחר האלקטרוני הפך בשנים האחרונות לכלי כלכלי חזק אשר מניע חלק גדול מתעשיית הסחר העולמית. האינטרנט מאפשר לאנשים בכל העולם לקנות בקלות ובמהירות מבחר רחב של מוצרים ושירותים  במחירים אטרקטיביים. עשרות מיליוני גולשים מדי יום מבצעים קניות אינטרנטיות , אך בכל זאת, לא כל הקונים מודעים לסכנות כאשר הם מעבירים מידע רגיש כמו מספרי כרטיסי אשראי דרך הרשת. אנו בחברת נגר אחד עושים את כל המאמצים בכדי להגן על פרטי כרטיס האשראי שלך ועל פרטיך האישיים .

איך אנו עושים זאת ? 
 

אבטחת עסקה

דף הרכישה בכרטיס אשראי מאובטח באמצעות טכנולוגית ההצפנה SSL  בתקןPCI DSS LEVEL-1  זהו התקן המתקדם והמחמיר ביותר בתחום של מסחר אלקטרוני. תקן זה נוצר על ידי 5 חברות כרטיסי האשראי הגדולות  בעולם , אתרים המשתמשים בתקן זה אלו הם אתרים שבהם הרכישה היא מאובטחת ביותר. כל המידע לגבי העסקה מוצפן לאורך כל הדרך ממחשב הלקוח  ועד לשרת חברות האשראי.
על מנת לקרוא עוד על תקן ההצפנה ניתן ללחוץ על הקישור: 
PCI DSS LEVEL 1 
 

 

מהו התהליך המתבצע לאחר הכנסת פרטי כרטיס האשראי ופרטים אישיים ולחיצת אישור לעסקה?
1. פרטי כרטיס האשראי מועברים ישירות לחברת האשראי, בקשת הרכישה שלך מוצפנת, רק חברת האשראי והגורמים המורשים על ידה יכולים לפענח צופן זה. שום גורם אחר לרבות מפעיל האתר אינם יכולים לפענח צופן זה.
2. תהליך הסליקה כולל הצפנה ושיגור הבקשה נעשה ע"י תוכנת סליקה בפיקוח ישיר של חברות האשראי והגורמים המורשים על ידה. 

3. מידע שהוזן על ידך אינו נשמר בשרת מפעיל האתר.

4. אנו מתחייבים כי בכל קניה, דרך האתר תקבלו את המוצר שקניתם או את מלוא סכום העסקה  בחזרה ,וזה במידה ולא קבלתם את המוצר.

 


פרטיות הלקוח
1. חברת נגר אחד מתחייבת לא להעביר פרטים אישיים של לקוח או כל מידע אחר המצטבר במאגר הנתונים של נגר אחד לגוף שלישי, מלבד הגורמים המורשים לכך לצורך המשך תהליך ואספקה.
2. חברת נגר אחד  מצייתת לחוקי הגנה על פרטיות. פרטי הלקוח כגון: שם, כתובת, טלפון וכיו"ב נשמרים בשרתי החברה ומוגנים באמצעי אבטחה אלקטרונים.
3. אנו שומרים על מאגר המידע שלנו, ועושים מאמץ לשמור על המידע מעודכן, על מנת לוודא שימוש נכון בנתונים.

4. חברת נגר אחד מעמידה לרשותכם את האפשרות ליצור קשר בכל פנייה, ונשתדל לסייע בכל שאלה נוספת בתחום זה.
 0
תפריט דף הבית טלפוןwazeפייסבוק