איך לקנות מיטת ילדים | מיטות מעץ מלא | נגר אחד

איך לקנות מיטת ילדים

איך לרכוש מיטת ילדים איכותית?? שקיפות ויושר לפני הכל.
בבואנו לרכוש מיטת ילדים אנו חייבים לדעת מספר דברים על מנת להמנע מאי-נעימות אחר כך מפני שמכרו לנו מוצר נחות.

1. רוב המיטות מ"עץ מלא" המשווקות בחנויות הרהיטים בנויות מעץ אורן, הבעיה העיקרית בעץ מסוג זה שהעץ מעצם היותו חומר טבעי ממשיך להשתנות עם הזמן ונוצרות "עיניים" ודבר זה פוגם ביופי הרהיט במיוחד כאשר המיטה בצבע בהיר כמו לבן או שמנת מפני שהסימנים המופיעים מקבלים גוון צהוב.
בעיה נוספת בעץ מסוג זה שה"עיניים" מפרישות שרף ולכן מיטה שנקנית היום תשתנה עם הזמן מבחינת הגוון והמרקם..
בנגר אחד על מנת לפתור בעיה זו אנו מייצרים את הראשי מיטה מעץ מייפל היקר יותר, אך הינו עץ חזק יותר הרגיש פחות למכות ואינו מפתח את העיניים המצהיבות ופוגמות במראה האסתטי של הרהיט.

2. ברוב הגדול של חנויות הרהיטים לילדים ימליצו לכם על "מיטה מעץ מלא", שהיא חזקה יותר והצביעה נותנת הרגשה נעימה יותר למוצר בחדר ילדים.
אז למען ההגינות גם כאשר אומרים לכם כי המיטה היא מעץ מלא מדובר לרוב על מבנה הראשי מיטה ואילו הצרגות ומילואות הראשי מיטה מ-MDF גלוי או בציפוי פורניר, מעל שניהם שכבת צבע ולכן קשה להבחין בהבדל. לעיתים אנשי מכירות בחנויות מסוימות יאמרו שהמיטה כולה מעץ מלא למרות שהדבר אינו נכון, יש האומרים בשל בורות ויש לצערנו שיאמרו לשם הטעיה.
דוגמא נוספת להטעייה היא משחק מילים למשל "עץ מלא משולב" שהופיעו המילים האלו באתר של חברה מוכרת, וכשהתקשרנו לברר נאמר לנו כי המיטה היא מ"עץ מלא", ולאחר שהסברנו שעל פי התמונה לא נהוג לייצר מיטה במבנה כזה מעץ מלא ובודאי שלא בכזה מחיר, סיפרו לנו שמבנה המיטה MDF צבוע ואילו הבסיס למזרון (מה שמגיע כסטנדרט בכל מיטה כיוון שהתקן מחייב מגיע עץ אורן).
בנגר אחד מבנה הראשי מיטה מעץ מייפל, הבסיס למזרון מעץ אורן (מתחת למזרון), צרגות ומילואות מ-MDF, למען ההגינות חובתנו להציג את מלוא האינפורמציה.

3. לגביי הצבע בו משתמשים לצביעת הרהיט חשוב לדעת מראש באיזה סוג משתמשים. הצבע בו אנו משתמשים בנגר אחד הינו אקולוגי מדולל במים ואינו מזיק לילדים. את הצבע ניתן לנקות בקלות בחומרי ניקוי רגילים. המרקם החלק מאפשר ריענון, ניקוי וחידוש הרהיט בעזרת מטלית לחה בלבד.

4. מידה סטנדרטית הינה ברוחב 80 ס"מ. בנגר אחד קיימת האפשרות להזמין מיטה במידות רבות אך כדאי לחשוב לפני שמזמינים מידה רחבה יותר תגזול משטח המשחק בחדר ואם ישנו צורך קבוע במיטה הנשלפת אז חשיבות מידת המיטה העליונה חשובה מאד לנוחות השהייה בחדר.

5. מיטה שהנכם רואים במחיר זול באתרי קופונים, יש לזה סיבה ואנו יכולים לייצר את אותן מיטות בדיוק אפילו יותר בזול. ספרו לנו מה ראיתם, וקבלו הצעה נגדית לאותו מוצר בדיוק, והצעה למיטה יותר טובה בתוספת לא גדולה למחיר. ההחלטה בידיים שלכם.

לאחר שקראתם, עכשיו הנכם מוזמנים לבחור את העיצוב למיטה הטובה ביותר במחיר הטוב ביותר. לחץ כאן.
מיטת קומותיים איכותית ויפה במיוחד במחיר מעולה למוצר הטוב ביותר בתחום. לחץ כאן


0
תפריט דף הבית טלפוןwazeפייסבוק