ארון משרדי | ארונות בהתאמה למשרד | נגר אחד

ארון משרדי - בחירה

ארון משרדי הוא מוצר פשוט יחסית שאמור לשרת אותנו יום יום במשך תקופה ארוכה, אז לפעמים הוא לא כל כך פשוט וכדאי להתעכב לכמה דקות ובסיכום קצר נעבור על הדגשים בבחירת יחידות איחסון ואורונת למשרד.

1. תכלית הארונות הוא נושא שכבר נגענו בו במאמרים קודמים ונושא זה הוא אכן בראש הרשימה, הגדרת הצרכים שלנו מהמוצר והתאמתו אלינו. ארונות ניתן לייצר במידות עבור מוצרים שונים אז קודם כל נגדיר מה נאחסן בתוך הארון.
2. לאחר שהחלטנו למה ישמש הארון יש להגדיר מיקום, לעיתים נרצה למקם ארון בנישה או שיש לנו מקום בין הקיר עד לדלת, זאת אומרת שהמקום שלנו מוגבל וצריך לוודא שהמקום העומד לרשותנו מאפשר הצבת ארונות במידות הנכונות. 
3. תכנון ארון משרדי נכון. ארון משרדי צריך לשרת אותנו ולא להפריע למהלך התקין של העבודה והנה דוגמא נפוצה לארונות שניתן לייצר בצורה טובה ויעילה יותר: במשרדים רבים נהוג לייצר ארונות לאורך הקיר בצמוד לגב כסא העובד היושב מול השולחן. הבעיה שארונות אלו מיוצרים עם דלתות פתיחה הנפתחות לכיוון העובד ובמקרים רבים אינם מאפשרים גישה נוחה לתוך הארון או מקרים בהם דלתות נעקרות מהצירים בגלל תנועה לא נכונה עם הכסא. הפתרון מגיע בדמות ארון עם דלתות הזזה על גביי מסילה.
4. עיצוב, לאחר שעברנו על כל הפרטים הטכניים הגיע הזמן לבחור עיצוב לארונות, המבחר עצום וניתן לייצר ארונות מיוחדים וארונות סטנדרטיים, וישנם שילובים רבים מאד, מגוון גדול של חומרים, ומניפת צבעים רחבה. כדאי להתייעץ  עם איש מקצוע המכיר את הפרטים ויכול לייעץ לכם להגיע לתוצאה הטובה ביותר עבורכם במחיר הטוב ביותר.

המטרה של ארון משרדי היא לשמור על הסדר לאחסן דברים שקיימים במשרד. אין צורך ואפילו ממש לא רצוי שקלסרים או מסמכים יהיו על השולחן בערימה או בכל מקום אחר כשאין צורך והם צריכים להיות בארון משרדי המיועד לכך. 
עובדים במשרד לרוב הם אנשים מסודרים אשר צריכים שמסמכים, קלסרים או כל דבר הקשור לעבודה יהיו מאורגנים על מנת שיוכלו בעת הצורך לשלוף את הדרוש להם. אם ניקח לדוגמא משרד של עורך דין אשר צריך מספר גדול של ארונות למשרד ,הוא צריך שכל התיקים והמסמכים השייכים ללקוחות אותם ייצג, יישמרו בתוך ארונות למשרד בצורה מסודרת ומאורגנת ליום שבו אם יצטרך להוציא מסמך כלשהו מתיק מן העבר הוא אמור לדעת בדיוק איפה המסמך הזה נמצא ואיך לאתר אותו. ארון משרדי עוזר לנו לשמור על הסדר לא משנה באיזה סוג של משרד מדובר.

אמנם אמרנו כי כל משרד חייב שיהיה לו ארון משרדי כזה או אחר למטרות השונות אבל הצורה, הצבע, המרקם, הגודל והעיצוב של אותו ארון משרדי יכול להשתנות  ממשרד אל משרד בהתאם למטרה שאותו משרד משמש. לדוגמא באם מדובר במשרד של רופא או עורך דין כמובן כי ארון משרדי חייב להיות משהו יותר פורמאלי וייצוגי ממרקמים וגוונים יחסית לא בולטים מדי או צבעוניים מדי לעומת זאת בקליניקה של מטפל הוליסטי או משרד של אומן לדוגמא אפשר לקחת אפשרויות יותר נועזות של ארונות למשרד.
 

ארונות למשרד מאמרארון משרדי  - בחירהארון משרדי  - בחירה מאמר

 0
תפריט דף הבית טלפוןwazeפייסבוק