ארונות הזזה | ארונות למשרד ולבית | נגר אחד

ארונות הזזה

ארונות הזזה הם הבחירה המתבקשת לכל לקוח שמעוניין לשדרג את ביתו מהבחינה של אחסון חפצים רבים ביעילות ובחכמה.
צורת הפתיחה היא היתרון הבולט של ארון הזזה, דלתות הנעות על ציר אחד ואינן נפתחות כלפיי המשתמש כמו הארונות המסורתיים עם דלתות הפתיחה.
ארונות הזזה מעולים לכל חדר ומבלי להרגיש איכות החיים משתפרת בחדר כאשר צריך להתלבש ולא דרושה פתיחה של דלתות שמפריעות לתנועה, הדלת הזזה נשארת פתוחה, אינה מגבילה את התנועה בחדר וניתן למקם ארון הזזה במקומות שבהם ארון עם דלתות פתיחה היה גורם אי נוחות בזמן השימוש.
כאשר באים לבחור ארון הזזה יש לחשוב מראש על מספר דברים.
1. חומר גלם עבור ארונות הזזה: סיבית, MDF, סנדביץ', לכל חומר יש יתרונות משלו וכדאי להתייעץ איתנו טרם הקניה.
2. תכלית עבור ארונות הזזה: ארון הזזה פרקטי ושימושי, על פניו מדובר בארון ללא דרישות מיוחדות, אך בנגר אחד אנו נקפיד שהארון עשוי מחומרים איכותיים ובעל רמת גימור גבוהה ברמת מחירים הוגנת וזולה. טווח מחירים עבור ארונות הזזה אלו ינוע בין כ- 1,500 שקלים ועד 2,900 ש"ח, במידות רוחב סטנדרטית של 160 ס"מ. לארונות הזזה מסוג זה, כמובן תוכלו להוסיף בעלות של כ-400 עד 600 שקלים, מראות קריסטליות איכותיות שיתרמו לשימושיות של הארון.
וארונות הזזה מעוצבים, במידה והחלטתם כי ארון ההזזה ישמש אתכם מעבר לפרקטיות ומקום אחסון נוח, וברצונכם לקבל למעשה רהיט חדש ומעוצב שמתכתב עם הסגנון העיצובי של חלל החדר, תוכלו לבחור מתוך מגוון הארונות הזזה המעוצבים שיש לנגר אחד להציע. בשילוב זכוכיות ברמת גימור גבוהה ועם אפשרויות להתאים כל ארון לטעמם של הלקוחות.
3. תוספות ואפשרויות נוספות עבור הארונות הזזה: גורם שלישי בעל השפעה על מחירים לארונות הזזה מחירים הינו כמות התוספות אשר תבחרו להוסיף לארון הזזה.
תוספות אפשריות יהיו מגירות פנימיות, או במת מגירות אשר ממוקמת מתחת לבסיס הארון ומעניקה לו גובה נוסף של 24 ס"מ ומקום אחסון נוח ורחב לשלל שימושים, פרזולים כמו קרש גיהוץ מתקפל או מוטות תלייה שונים.

הנכם מוזמנים ליצור קשר ולתאם פגישה. אנו נגיע עם הקטלוגים המלאים ודוגמאות וניקח מידות לייצור.
כדאי לקבוע פגישת ייעוץ על מנת שנבחן את המיקום המיועד לרהיט ונתאים אותו לבית שלכם, מידות, צבעים, חומרים, דרכי גישה להתקנה וכו'.
 


 
בניית אתרים
0
דף הבית טלפוןwaze פייסבוק