דלפקים למשרד | שולחן משרדי | נגר אחד

דלפקים למשרד

העיצוב בראש, הפריט הבולט ביותר בעיצוב משרד הוא – דלפק הקבלה, הרי הוא הדבר הראשון שרואה כל אדם הנכנס לפתח משרדכם והוא הרושם הראשוני.
לכן, כאשר מעצבי פנים נגשים למלאכת עיצוב משרדים, הם מתחילים לתכנן דבר ראשון את דלפק הקבלה על פי העיצוב והסגנון הכללי של המשרד, כך שתתקבל התאמה מושלמת בין הדלפק לשאר האלמנטים במשרד.

את עיצוב המשרד יש לתכנן היטב על פי רוח המותג ואם ניתן גם לשלב את צבעי החברה, על מנת שיקנה לאורחים וללקוחות הפוקדים את המשרד אווירה עניינית ורצינית ועם זאת אווירה המשדרת יצירתיות/חדשנות של אנשי המקום.
תהליך עיצוב משרד, הוא ללא ספק אתגר גדול עבור מעצבי פנים או עבור בעלי עסקים המעוניינים לעצב את המשרד באופן עצמאי בסיוע של שיפוצניקים ונגרים המתמחים בתחום עיצוב משרדים, הרי על המשרד לשדר את אופי וסגנון המותג, אך בד בבד עליו להיות פרקטי ונוח לעובדים.
 
דלפקים למשרד ועמדות עבודה דלפקים מעוצבים למשרד  דלפקים מעוצבים לקבלת קהל דלפקים בעיצוב אישי לחנות דלפקים לעבודה משרדית ולחנות

ריהוט משרדי - קנייה דרך האתר

 

אם אתה בעל משרד והזמן אצלך הוא הדבר החשוב ביותר, וקשה למצוא את הזמן ללכת ולהתחיל לבדוק רהיטים ויש ברשותך שם של חברת רהיטים עליה שמעת ואתה סומך עליה, הרי שאתה יכול להזמין את המוצרים הנדרשים דרך האינטרנט. בשנים האחרונות רוב הגלישה באינטרנט מתמקדת בעיקר למטרת רכישת מוצרים אונליין החל מקניית מוצרי צריכה בסיסיים ועד רכישה של מוצרי חשמל וגם רהיטים למשרד.

אז כיצד נרכוש רהיטי משרד ונרגיש בטוחים? ובכן, ניתן למצוא שני סוגים עיקריים של אתרים בכל הנוגע לרכישת רהיטים למשרד באמצעות רשת האינטרנט. האתרים הראשונים הם אתרי נגרים או לחילופין אתרים של ספקים אשר מתמחים אך ורק בייצור, בתהליך הייבוא והשיווק של הריהוט המשרדי. האתרים השניים הם אתרי השוואות מחירים כאשר אתרים אלו מציעים מגוון רחב של מוצרים שאין בינם (לרוב) שום קשר.

יש אנשים שיגידו כי הם מעדיפים להגיע אל הנגרייה או לחילופין אל החנות פיזית ובעצם לחוש את הפריטים השונים אותם הם קונים. לראות האם מדובר בפריטים מסיביים או האם מדובר בכלל בפריטים שקלים להנעה וכדומה. אין שום ספק שנתונים אלו עושים את ההבדל בין רכישה דרך רשת האינטרנט ורכישה באמצעות הגעה אל החנות עצמה.

גם על היתרון הנ"ל ניתן להתגבר כאשר רוב החנויות הווירטואליות השונות שיש ברשת האינטרנט מאפשרות ללקוחות להתרשם מהרהיטים רגע לפני הקנייה. כמו כן, ניתן להגיע אל רהיט מסוים דרך חנות וירטואלית, להגיע אל החנות ולבחון אותו פיזית ולאחר מכן (אחרי שערכתם השוואת מחירים בין החנויות השונות) להזמין את הפריט דרך האינטרנט ובכך בעצם ליהנות ממחיר זול יותר מכיוון שהוא נקנה דרך האינטרנט.

רהיטי משרד דרך האינטרנט - מדוע זה משתלם?


כאמור, קנייה של רהיטים דרך רשת האינטרנט תמיד תהיה יותר זולה מאשר רכישה של אותם הפריטים בחנויות רגילות. אז מדוע קיים הבדל? ובכן, ההבדל נובע בתשלומי המיסים, שכירות, ארנונה, חשמל ופרסום, דבר שלא קיים בחנויות הווירטואלית. אם למשל אתם רוצים לרכוש שולחן שברשת עולה 300 ש"ח, בחנות רגילה אתם תמצאו את אותו השולחן במחיר גבוה ב-30% יותר.


דלפקי קבלה מגיעים במגוון רב של עיצובים מיוחדים ומרשימים המותאמים בקפידה לכל  דרישה ועיצוב רצוי.
לכן, בשל החשיבות הרבה של דלפקי קבלה, מומלץ לגשת לנגר המתמחה בבניית ריהוט משרדי, כך שהוא יוכל לבנות לכם את הדלפק המתאים ביותר לאופי פעילות המשרד.
נגר מקצועי יהיה קשוב לבקשותיכם, יבין את הצרכים ויבנה עבורכם דלפק קבלה איכותי השונה משאר הדלפקים הסטנדרטים בשוק, כך שיתקבל מראה מרשים, אך גם פרקטי.

מבין הסוגים השונים ניתן למצוא את הבאים: דלפק קבלה בר גבוה, דלפק קבלה נמוך, דלפק מעוצב, דלפק בשילוב עם חומרים שונים כמו מתכת,זכוכית, סוגי עצים שונים וכיו"ב ועוד סוגים שונים של דלפקים המשדרים לאורחי המשרד וללקוחות הפוקדים אותו שזו חברה חדשנית המשדרת עסקים.

לאחר עיצוב הדלפק ובנייתו בצורה מרשימה, חשוב לאבזר אותו בכיסאות נוחים עבור העובדים, הרי פקידות ועובדי המשרד יושבים ויושבות שעות רבות מאחורי דלפק הקבלה ומתבצעות שם מגוון עבודות כך שעל הכיסא להיות נוח מאד וההמלצה היא לרכוש כיסא איכותי וארגונומי
.

 


0
דף הבית טלפוןwazeפייסבוק