חדרי ילדים | ארונות | נגר אחד - ריהוט משרדי

חדרי ילדים

חדר ילדים בנגר אחד מבטיח שתקבלו חדר ילדים איכותי, המתאים בצורה מושלמת לחלל בבית שלכם. המחירים המוצגים לפניכם הינם עבור מוצרים במידות שונות וייתכן כי המחיר ישתנה בין הזמנה להזמנה (יש מקרים בהם גם המחיר נמוך יותר.... כן.. )
הדבר הטוב ביותר הוא ליצור איתנו קשר ולקבל ייעוץ ראשוני כיצד להתקדם ואיך לבחור את הריהוט לחדר עבור הילדים שלכם.

רצוי לשתף את הילדים בבחירה, ילדים אוהבים להרגיש כי החדר שלהם זו הממלכה שלהם, הילד נוהג לארח את חבריו, לשחק במחשב, להכין שיעורים או סתם לצפות בטלוויזיה. הגוונים של חדרי ילדים, חייבים להיות רגועים, רכים ונעימים, אם הילדים בגילאים צעירים, נושא הבטיחות של חדרי ילדים הוא חשוב, ויש לבדוק שהמיטה הא על פי התקן ואין חשש לבטיחותו של הילד.


ילדים גדלים מהר, וחשוב כי ההתפתחות שלהם תהיה תקינה, לכן, חשוב כי תבחרו מיטה בעלת מזרן אורתופדי שיהיה מתאים לגודלו של הילד ושיתמוך בגב ובשריריו. גם הכיסא שעליו יושב הילד ומכין שיעורים במשך שעות, יש לבחור בקפידה.  
 
שולחן כתיבה הוא רהיט מאוד חשוב בחדר הילדים,רצוי שיהא די גדול על מנת לעמוד בצרכים של הילדים המתבגרים (מחשב, שיעורים, וכיו"ב). יש להתחשב בפתרונות האחסון לחדרי הילדים, בחדר משולב ארון, ספריה, מיטה, וכו', כדאי לתכנן כי יהיה מקום איחסון לכלל החפצים. הילד, אמור לסדר את חדרו במהירות ובקלות, לכן, חשוב כי יהיו רהיטים בעלי מגירות גדולות כך שניתן יהיה לאחסן בהם בקלות חפצים שונים. גם תיבות מעץ דקורטיביות יכולות להיות פתרונות אחסון נוחים לכל מיני צעצועים ומשחקים. כל ילד חשוב כ יהיה פעיל בעיצוב ובבחירת חדר הילדים בו הוא יתגורר, היות ושם הוא יארח חברים וירצה כי חדרו יהיה לו למקור גאווה. לכל ילד יש את הטעם שלו ולכן כדאי לאפשר לילד או לילדה להביע דעה לגבי העיצוב של חדרו לפי טעמו.


0
תפריט דף הבית טלפוןwazeפייסבוק