כסאות בר למטבח | כסא בר | נגר אחד

כסאות בר למטבח

כסאות בר הינו תחום שהתפתח מאד בשנים האחרונות והפך למגוון מאד ופריט אהוב על המעצבים בישראל ובעולם. היום ניתן למצוא הרבה סוגים שונים ומגוונים של כסאות בר מעוצבים העשויים מחומרים יצירתיים המגיעים במגוון צורות וצבעים.
כאשר אתם מחפשים עיצוב צעיר ומודרני לדירה צעירה ברוחה, כסאות בר הם הבחירה המתבקשת, אבל לא רק, ישנם עוד מקומות רבים בהם כסאות בר מבוקשים כגון: בתי קפה, מסעדות, מועדוני בילוי, מטבחים תעשייתים רבים, מזנונים וכיו"ב.
כסאות בר זהו אחד הטרנדים הכי מתפתחים היום בתחום עיצוב המטבח. המגמה השתנתה, השיח השתנה מכסאות בר של פאבים או ברים קלאסיים, ועברנו לדבר על הבית שלנו וליתר דיוק על המטבח או פינות האוכל שלנו. אנשים עדיין רוכשים פינות אוכל קלאסיות שכוללות שולחן עם כסאות, אבל יש לא מעט אנשים עם דרישה לעיצוב שונה, מחפשים שינוי וחדשנות עוברים לפינות אוכל מיוחדות. פינות אוכל שבהן השולחן הוא דק ודומה לבר והכיסאות הן כסאות בר מעוצבים.

כסאות בר לדירות קטנות.
כסא בר על רגל עם בוכנה תופס פחות מקום, דינמי בהיותו קל להזזה, צר וחטוב, ומקנה לחדר מראה קליל וחדש. כסאות בר במקרה כזה מעניקים מענה מצויין, ואם נתמקד בדירות רווקות, לשותפים או לזוג – במקרה כזה אפשר לוותר על שולחן האוכל המסורתי התופס מקום רב, ולהתקין במקומו דלפק או בר, עם שורה של כסאות בר בצדו או משני צדדיו. בכך לא רק שחסכתם מקום רב ויצרתם אשלייה של חלל גדול יותר בגלל העיצוב החסכוני בנפחו, אלא גם בניתם מקום סעודה מדליק, צעיר ומעוצב.

כסאות בר למטבח גדול.
המטבח המודרני הפך לחלל מרכזי בבית, כיום בונים מטבחים מעוצבים הכוללים פריטים מעוצבים רבים, כסאות בר הם חלק מהפריטים  המעוצבים שיכולים לשדרג את האווירה במטבח.
בנוסף במטבחים רבים נבנה איזור שירות הנקרא "אי" והוא מיועד ברובו לאכילות קצרות ו/או עבודה במטבח. ישיבה מסביב ל"אי" שכזה בדרך כלל תתבצע על ידי ישיבה על כסאות בר בשל גובה השולחן.
אם המטבח שבניתם מעוצב בסגנון קלאסי או שמרני יחסית ואתם חוששים שכסאות בר למטבח לא יתאימו לו, על אף פי כן מומלץ לבדוק סוגים שונים של כסאות בר למטבח. תופתעו לגלות כי חלקם עונים על הצרכים שלכם, ומציעים לכם כסאות בר מעוצבים באופן יוקרתי, מעץ קלאסי או בשילוב ריפוד נאה, כך שניתן להתאים כסאות בר שכאלו גם למטבח בסגנון שאינו מודרני בעליל.למעבר לקטגורייה כסאות בר : לחץ כאן

 
 


0
תפריט דף הבית טלפוןwazeפייסבוק