לבחור פינת אוכל - עיצוב ונוחות | פינות אוכל | נגר אחד

לבחור פינת אוכל - עיצוב ונוחות

לפני שמתחילים לחפש פינת אוכל יש לקחת בחשבון את החלל בבית אליו מיועד השולחן, רצוי לקחת מידות ואז להחליט האם יש צורך בפינת אוכל עם הגדלה או הרחבה או פינת האוכל קבועה.
משתנה נוסף הוא הצורך במספר מקומות ישיבה מסביב לשולחן, מספר גדול של סועדים על בסיס קבוע יכול לגרום לשינוי קבוע של מיקום רהיטים נוספים בבית. תכנון נכון של הצרכים שלכם מראש יכול לחסוך לכם כסף ולתת לכם פתרון לשנים ארוכות.
אם החלטתם לבחור פינת אוכל עם הרחבה, על ההרחבה להיות פונקציונאלית ולתת מענה מבחינת כמות הסועדים שעלינו לארח. עלינו לשאול האם מספר הסועדים קבועים מתאים לפינת האוכל במצב סגור, או האם פינת האוכל במצב פתוח תענה על הדרישות שלנו.

ההרחבה עלולה להיות נקודת התורפה בשולחן, על ההרחבה להיות מפולסת ומדויקת ביחס למשטח המרכזי של השולחן .לכן ההמלצה היא לרכוש פינת אוכל מחברה שמתמחה בתחום פינות האוכל.


סוגי הרחבות לפינות אוכל המשווקות על ידי נגר אחד:

הרחבת פרפר: זוהי ההרחבה החדשנית ביותר כיום בתחום פינות האוכל. פעולת ההרחבה המתבצעת ע"י דחיפת הפלטה המרכזית ומשיכת הרחבה נסתרת. היתרון של הרחבה זו היא הקלות שבה מתבצעת פעולת ההרחבה. כמו כן, נשמרת אחידות הפלטה המרכזית ואין שום חריץ לרוחבה. החיסרון: הרחבה לגודל אחד בלבד ללא מצב ביניים
לחץ כאן על מנת לעבור לוידאו

הרחבה מרכזית - מאמצע השולחן נוספות יחידות חיצוניות. היתרון בפתיחה זו הוא האפשרות לשלוט בכמות ההרחבות שאנו רוצים להוסיף בהתאם לכמות הסועדים . החיסרון הוא שהשולחן חצוי במרכזו דבר הפוגם ביופי השולחן.
לחץ כאן על מנת לעבור לוידאו

הרחבה נשלפת – ההרחבות נשלפות מרוחב השולחן ומשתוות לפלטה המרכזית. היתרונות: קל ונוח לשליפה, המשטח של השולחן נשאר שלם ולא חצוי במרכזו. כמו כן יש אפשרות לשלוט בכמות ההרחבות שאנו רוצים להוסיף בהתאם לכמות הסועדים החיסרון: במבט צדי על השולחן רואים את התוספות. כמו כן ההרחבות נוטות להשתפשף מהחיכוך עם הפלטה העליונה (ניתן למנוע בעייה זו ע"י הדבקת משטח בד בניהן).
לחץ כאן על מנת לעבור לוידאו

הרחבה נסתרת – ההרחבה מאוחסנת מתחת לפלטה המרכזית. פעולת ההרחבה מתבצעת ע"י דחיפת הפלטה המרכזית ומשיכת ההרחבה הנסתרת. היתרון של הרחבה זו היא הקלות שבה מתבצעת פעולת ההרחבה . החיסרון הוא שהשולחן מכפיל את עצמו בגודלו ולעיתים אין צורך בכך.
לחץ כאן על מנת לעבור לוידאו

הרחבה מאוחסנת - ההרחבה המאוחסנת ממוקמת מתחת לפלטה המרכזית. פעולת ההרחבה מתבצעת ע"י דחיפת הפלטה המרכזית והוצאה ידנית של ההרחבה. החסרון של הרחבה זו עשוי להיות לעיתים משקלה של ההרחבה, שהוצאתה הידנית עלול להוות קושי מסויים.
לחץ כאן על מנת לעבור לוידאו

הרחבת משיכה – הרחבה שחדרה לפני מספר שנים לתחום פינות האוכל. פעולת ההרחבה מתבצעת עי משיכת רגלי השולחן, והנחת ההגדלה שמאוחסנת מתחת לשולחן אשר תלויה על מוט ברזל ונתפתחת כמו ספר. היתרון של הרחבה זו הוא היציבות המושלמת שלה.
לחץ כאן על מנת לעבור לוידאו

הרחבת מגירה - הרחבה חדשנית בתחום פינות האוכל. הרחבה זאת נקראת מגירה משום הדמיון שלה למגירה. פעולה ההרחבה מתבצעת מ -2 צידי השולחן בחלקו הרוחבי ע"י פתיחת "מגירות" אלו, ופתיחת ההרחבה בצורה קלה ופשוטה. יתרון של הרחבה זו הוא שניתן לפתוח רק צד אחד של ההרחבה או שני צדדים – לפי כמות הסועדים.
לחץ כאן על מנת לעבור לוידאופינות אוכל הפכו בבתים רבים למרכז של הבית, ועם הדרישה הגיע ההיצע, וכיום מוצעות למכירה מספר גדול של פינות אוכל בסקאלת מחירים רחבה הפונה לכל כיס, ישנם עיצובים רבים בסגנונות שונים וחומרים, ההיצע הוא גדול ועל מנת לקבל את ההחלטה הטובה ביותר עבורכם כדאי להתייעץ.

לסיכום: כאשר אתם מבקשים לרכוש פינת אוכל תזכרו שני דברים שיעזו לכם לקבל החלטה נכונה:
1. בשלב הראשון, עליכם להגדיר צרכים שימושיים פוטנציאליות עבורכם – מספר בני הבית, התקציב העומד לרשותכם, הרגלי האירוח וחלל פינת האוכל הם כמה מהשיקולים בהקשר זה. לאחר הגדרת הצרכים השימושיים שלכם, תוכלו לעבור לשלב הבא.
2. שלב העיצוב - רצוי לחשוב ולהתאים את פינת האוכל למראה ולעיצוב הכללי של הבית, להתאים אותה גם למבנה חדר האוכל המיועד, לבחור בחומרי גלם עמידים ולעבור על קטלוגים של פינת אוכל. אם תקפידו על כללים אלה, מובטח לכם, כי פינת האוכל בה תבחרו תהיה מושלמת עבורכם.

עכשיו - מה שנותר לכם הוא לבחור פינת אוכל וליצור איתנו קשר.
לחץ כאן על מנת לעבור לעמוד פינות אוכל


 


0
תפריט דף הבית טלפוןwazeפייסבוק