פינת אוכל עגולה | שולחן אוכל | נגר אחד

פינת אוכל עגולה

פינת אוכל עגולה, אמנם מדובר על סגנון אחד מתוך סגנונות רבים של עיצוב בעולם פינות האוכל. אך העיצוב המעוגל בפינת האוכל הינו מודרני ומעניין, וללא כל צל של ספק, המראה העגול, מעניק הרגשה ייחודית לפינת האוכל.
שולחן פינת אוכל עגולה מתאימה לאלו שרוצים שולחן אוכל מיוחד ואוהבים להיות בקשר עין עם שאר הסועדים.
פינת אוכל עגולה משרה אוירה שוויונית ונעימה בין יושבי השולחן ומאפשרת קרבה בין הסועדים ובהתאם גם מרחק מתאים בין סועד לסועד, שולחן מלבני לעומת זאת יכול ליצור תחושה של מעמד מסביב לשולחן, שמי שיושב בראש השולחן בדר"כ הוא המארח או ראש המשפחה. לפעמים לקוחות מבקשים למנוע מראש תחושה זו וליצור אוירה שיוויונית מסביב לשולחן.
דבר נוסף שניתן לשים אליו לב זה העדר פינות חדות, אם ישנם ילדים בבית האוהבים להתרוצץ ולהשתולל, שולחן פינת אוכל עגולה יכולה להתאים למרחב המחיה שלכם מבלי לפחד ממכה כואבת במיוחד מקצה של שולחן.

עם כל האמור לעיל ניתן להסיק שפינת אוכל עגולה הינה שילוב של שולחן נעים ונוח ועם זאת פרקטי במידה רבה ועם קו דקורטיבי מובהק.
פינות אוכל עגולות יוכלו להוסיף מראה חדשני ומעניין לבית שלכם. במקום לבחור פעם נוספת בשולחן אוכל מרובע אתם יכולים לעצב את הבית ולקבל פינת אוכל יפה ומעניינת ועם זאת פרקטית שיכולה להכיל מספר רב של סועדים. פינות אוכל עגולות נפתחות, כמו פינות אוכל מרובעות, דבר שיכול להיות משמעותי עבורכם ויעיל במיוחד אם אתם מארחים אורחים רבים לעתים קרובות ואם אצלכם בבית מתקיימות ארוחות משותפות.

פינות אוכל עגולות אשר נפתחות מורכבות למעשה משולחן אוכל עגול אשר בקלות רבה ניתן להפתיח אותו ובכך להכפיל, או להגדיל בצורה משמעותית, את כמות האנשים אשר יכולים לשבת ליד השולחן. כאשר מארחים ארוחות אינטימיות יותר ניתן לסגור את השולחן ובכך להקטין את מספר מקומות הישיבה סביבו. מבחינה זו פינות אוכל עגולות יכולות להיות הן מעוצבות והם פונקציונאליות ונוחות לשימוש

 
פינת אוכל עגולה MRZ-012
פינת אוכל עגולה MRZ-003
 


0
תפריט דף הבית טלפוןwazeפייסבוק