ריהוט לבית ולמשרד | נגר אחד

ריהוט ביתי

בנגר אחד תמצאו רהיטים איכותיים במחירים טובים, במטרה לספק ללקוח מוצר איכותי לשנים רבות. פגישת ייעוץ היא הכרחית לפני כל הזמנה על מנת להבין את הצרכים של הלקוח, ואיך הצרכים משתלבים עם הבחירות של המוצרים וההתאמה לבית עצמו.

ריהוט לבית - עולם שלם של מוצרים ואפשרויות. לכן לפני קניית ריהוט לבית חשוב למדוד רוחב קוטר ואורך של איזור הריהוט בו רוצים להשתמש. לחשוב ולהתאים גוון צבע של הריהוט אנו מעוניינים על מנת להתאימו לעיצוב של החדר.
אפשר לשלב ולהתאים לכל לקוח את הדגמים הנאים בעיניו במידות לפי התאמה.
מגוון החומרים בהם ניתן להשתמש בריהוט לבית הינו גדול ומשתנה מבית לבית בהתחשב בצרכים.
רהיטים בגימור שלייף-לק או פורניר יוקרתיים יותר ומתאימים לחדרי אירוח ומטבחים וגם לחדר שינה יוקרתיים. ארונות ציפוי מלמין או פורמאייקה נהוג להשתמש בחדרי ארונות, ספריות, ארונות בגדים וכיו"ב או שולחנות מחשב ופינות עבודה.

בנגר אחד בונים הדמיה לכל מערך ריהוט המורכב בחלל אחד, לכן נדע לייעץ לכם להגיע להחלטה הטובה ביותר עבורכם.

המלצת האתר: לפני שמזמינים ליצור איתנו קשר לייעוץ ולקיחת מידות. עצה אחת יכולה לחסוך לכם כסף וליצור לכם פתרון איחסון שיקל על חייכם לשנים ארוכות.
 
ארונות הזזה
ארונות הזזה
ארון הזזה מודרני ומעוצב, עם פרזול איכותי ומבחר ענק של אפשרויות לבחירה מבחינת צבעים שילובים וזכוכיות . מידות בהתאמה לכל בית.
ארונות בגדים
ארונות בגדים
ארון בגדים איכותי לא חייב להיות עסק יקר, בנגר אחד ההיצע רחב וארונות  בגדים המוצגים לפניכם ניתנים לשינוי והתאמה לפי דרישה.
בניית אתרים
0
דף הבית טלפוןwaze פייסבוק