ריהוט לבתי ספר | רהיטים בית ספר | נגר אחד

ריהוט לבתי ספר


ריהוט לבתי ספר הינו בהחלט אחד התחומים המרכזיים בו החלטנו להתמקד ומספר הלקוחות ובתי הספר שאנו משתפים איתם פעולה מעיד על גודל ההצלחה והקשר הטוב. אנו נותנים שירות ופתרונות למספר גדול של בתי ספר ומוסדות ובונים חדרי מורים, חדרי מחשבים, כיתות, אספקת כסאות וכיו"ב. צרו קשר ונגיע גם אליכם.

 
מרחבי למידה בבתי ספר
גישה חדשה ומרעננת מגיעה למערכת החינוך וכמעט שאין מוסד חינוכי היום ללא מרחב למידה בו מבקשים לתת לתלמידים מרחב למידה פורה ונעים לשלב תהליכי למידה והעשרה בגישה אישית ושונה.. וחלק גדול מהתהליך מקבל הריהוט בחלל, מרחבי הלמידה מאופיינים בצבעים בולטים ומשלבים אלמנטים שונים (עצים, כלי נגינה, הדומים, פופים ועוד ועוד) ויוצרים חלל מעניין ונעים הנותן הרגשה שונה בבית הספר..

 

במה למרחב למידה פינת קריאה במרחב למידה  פינת ישיבה בבית ספר עמדת מחשב בבית ספר
 


לוקרים לתלמידים, לחדרי מורים ולחדרי הלבשה
לוקרים מעץ זו המומחיות שלנו!!! לוקרים בכל מידה ובהתאמה לכל קיר או נישה. לוקרים ניתן לייצר בכל מידה לפי דרישה, ניתן לייצר דלתות עם פתח בחלק העליון (עבור איוורור או העברת מכתבים וניירת) ואפשר תא סגור.
מנעולים מגיעים כסטנדרט ויש אפשרות למנעולים אחידים, מנעולי מאסטר שהכוונה שלמנהל מפתח שפותח את כל המנעולים. ניתן להזמין מידות שונות של תאים ברוחב ובגובה ובעומק.
גם ידיות ניתנות לבחירה, אפשר גם להזמין לוקרים ללא ידיות והפתיחה באמצעות המנעול.
אם יש עוד שאלות אנו נשמח לעמוד לרשותכם.


לוקרים מעץ לבתי ספר לוקרים מעוצבים לבית ספר
לוקרים לחדר מורים לוקרים בחדר מורים  לוקרים לבית ספר   
צרו קשר כאן לקבלת מידע נוסף
 

ריהוט לחדרי מורים - שולחנות וכסאות, עמדות קפה, מטבחון

חדר מורים הוא ליבו של בית הספר ושם מתאספים כל המורים והמורות, ונערכות בחדר הזה פגישות, ושיחות עם תלמידים והורים וכו'. סביבת העבודה הצפופה הזו צריכה להיות פרקטית ביותר ורצוי לתכנן סביבת עבודה נוחה ועם זאת איכותית בהתאמה לאופי בית הספר והדרישות מהריהוט.
בתמונה ניתן לראות ריהוט לחדר מורים עם שולחנות שניתן לחבר ולהצמיד וליצור שולחן גדול למקרה שרוצים לנהל שיחה בין כל הצוות, וניתן להפריד את השולחנות בצורה כזו שתאפשר לנהל שיחות בצורה יותר אישית גם בין חברי צוות וגם בין מורים ותלמידים.
השולחנות בדרך כלל יהיו בעלי מבנה מתכת שהם חזקים וניתן להזיז את השולחנות ללא חשש ולמקם בצורה הנוחה למשתמש.
כמובן שגם מטבחון נעים המשרת את הצוות קיים בדרך כלל בחדר המורים וגם על שימושיות רבה ככל האפשר אין לוותר. 
כסאות נוחים בעלי מבנה חזק הם הכרח, הכסאות שאנו מתאימים לבתי ספר חזקים ועמידים ועם זאת יפים לעין ויוצרים סביבת עבודה נעימה למורה!


שולחנות ולוקרים בבית ספר שולחנות לחדר מורים
 ריהוט לבתי ספר לחדר מורים שולחן לחדר מורים
צרו קשר כאן לקבלת מידע נוסף
 

ריהוט לחדרי מחשבים

ריהוט לחדרי מחשבים - שולחנות, כסאות וכיו"ב
​אנו בנגר אחד נוכל לייעץ ולהקים עבורכם את חדר המחשבים הטוב ביותר המתאים בדיוק לדרישות ולצרכי המוסד החינוכי.
​מגוון רחב של אפשרויות ודגמים מבחינת שולחנות במידות בהתאמה לחדר, כסאות, מארזי מחשב, פתחים ומעברי לחיווט והכל על מנת לתת את הטוב ביותר עבור הדרישות.

שולחנות חדר מחשבים ריהוט חדר מחשבים 
שולחנות וכסאות לחדר מחשבים שולחנות מחשבים לבית ספר

צרו קשר כאן לקבלת מידע נוסף
 

שולחנות לכיתות בית ספר
מגוון רחב של שולחנות לבתי ספר על בסיס שלדי מתכת או רגלי עץ לבחירה, קיים סטנדרט של מידות לשולחנות בית ספר וניתן לייצר שולחנות בהתאמה לכל כיתה.

שולחנות לכיתה שולחן לספריה וכיתה שולחנות מורה ותלמידים

צרו קשר כאן לקבלת מידע נוסף
 

ריהוט משרדים בבתי ספר

​בכל מוסד חינוכי או בית ספר, סביבת העבודה של הצוות המקצועי חשובה לא פחות מכל ריהוט אחר.
​הידע שנצבר מתוך ניסיון והבנה של הצרכים, נותן לנו יתרון לספק לאיש החינוך את סביבת העבודה הנוחה במידות הנכונות עם פתרונות האיחסון הנכונים.
​חדרי קבלה למזכירות, ריהוט למשרדי הנהלה חדרי ישיבות ועוד, אנו נשמח לעמוד לרשותכם ולתת את מלוא היחס והשירות על מנת לרהט את המשרדים בצורה הנכונה והטובה ביותר.


שולחן חדר מנהלת  שולחן מנהלת בית ספר שולחן ישיבות למנהל 
צרו קשר כאן לקבלת מידע נוסף
 

ריהוט חדרים ייעודיים בבתי ספר
בכל מוסד חינוכי או בית ספר, ישנם מספר חדרים עבור אנשי מטרה מסוימת או אנשי מקצוע כמו עובדים סוציאלים, מדריכים, צהרונים וחדרי פעילויות שונות.
​אנו בנגר אחד יודעים להיות קשובים לצרכים שלכם וליצור עבור בית הספר את סביבת הלימודים הנעימה והמתאימה עבור התלמידים היקרים של כולנו.
​אנו מייצרים שולחנות, יחידות איחסון וכל ריהוט שצוות בית הספר יגדיר כצורך לרבות כסאות, הריהוט לבתי ספר מיוצר בהתאמה וישנם גם מוצרים סטנדרטיים. צרו קשר ונשמח לענות לכל שאלה, ולייעץ מתוך הניסיון הרב שצברנו.


 ריהוט לבתי ספר משחקייה חדר יועצת בבית ספר  לוקרים לחדרי הלבשה ריהוט חדרי עבודה בית ספר לוקרים לתלמידים
צרו קשר כאן לקבלת מידע נוסף
 
מטבחים לחדרי מורים/גנים

בין אם זה אצלנו בבית או בעסק /בית ספר וכו' התכלית של הארונות במטבח היא כמעט תמיד אותה תכלית.
ארונות לאיחסון, מקם למקרר, הכנה לכיור, מדיח, מגירות וכיו"ב.. נשמע פשוט אבל צריך לדעת שמה שעושים ומתכננים עושים על הצד הטוב ביותר. אז ניתן ליצור איתנו קשר להתייעץ או לקבל הצעת מחיר עבור כל מטבח.

 מטבח לחדר מורים  מטבחון לחדר מורים

 
בניית אתרים
0
דף הבית טלפוןwaze פייסבוק