שולחן ישיבות משרדי | מאמר ריהוט משרדי | נגר אחד

שולחן ישיבות משרדי

שולחן ישיבות הוא לא פחות מכרטיס ביקור למשרד שלכם.

שולחן ישיבות

שולחן ישיבות תמיד טומן בחובו מסר. הוא צריך להיות ייצוגי ומרשים, מאחר והוא אחד הרהיטים הראשונים שהלקוחות והשותפים לדרך רואים, והוא אמור לשקף את הערכים שמנחים את החברה.
שולחן ישיבות של חברת נגר אחד משמש את המשרד בבניית תדמית רצינית ומקצועית, בעיקר לאור העובדה כי בחדר זה מתקיימים ראיונות עבודה רבים או ישיבות עם אורחים חשובים החושפים אנשים רבים לחברה.
רהיט זה יוצר רושם רב במעמדים חשובים אלו ומהווה דרך נוספת של החברה להתפאר בהישגיה וביכולותיה.
ריהוט משרדי
הוא חד משמעית כלי שרת של משרד, חברה או ארגון לשדר הצלחה.
ריהוט משרדי הוא למעשה הגדרה למגוון פריטים הנמצאים במשרד, כמו שולחן ישיבות, כסאות, דלפק קבלה, חדרי ישיבות, ארוניות ועוד, אשר יוצרים את מראה המקום ומשדרים את תדמיתו.

שולחן בהתאמה מושלמת
מחד, שולחן ישיבות הוא רהיט גדול ודומיננטי שמשאיר את חותמו וממלא את רוב חלל חדר הישיבות, ומאידך, חשוב לאפשר נגישות מרבית לכל נקודות הישיבה ולכל האביזרים שבחדר: מסכי מחשב, מקרנים וטלוויזיה, מצגות, הדרכה, אביזרי טכנולוגיה, טלפונים, לוח, כבלים וכו'.
נגר אחד מתמחה בעיצוב וייצור של רהיטים, ובעיקר של שולחן ישיבה למשרדים וחברות. החברה מקפידה על ייצור איכותי של רהיט כמו שולחן משרדי, שולחנות משרד שולחן ישיבות ועוד..., ובהתאמה מושלמת לצרכי הלקוח, לתקציב המבוקש ולמראה הכללי שהמשרד מעוניין לשדר. 


 
שולחן ישיבות משרדי 33  שולחן ישיבות מעץ למשרד  שולחן ישיבות יוקרתי 7
 
 בנגר אחד תוכלו למצוא מגוון רחב של שולחנות ישיבות בעיצובים שונים
באפשרות הלקוח להזמין שולחן ישיבה מעץ או מתכת; בגודל משתנה לפי דרישה או צורך, עם אפשרות להסתרה של מכשירים אלקטרוניים במרכזו; עם מערכת ישיבה תואמת ועוד. שולחן זה הוא רהיט מרכזי שהחברה כולה זקוקה לו לקיום ישיבות, מצגות ולאירוח ביקורים ולכן כדאי לרכוש את השולחן האיכותי ביותר שניתן.

יש חברות המחזיקות בכמה חדרי ישיבות המכילים שולחנות שונים זה מזה, ואילו אחרות רק באחד שמשרת את כל החברה.
כך או אחרת מדובר על השקעה ארוכת טווח ועיקרית מבחינה תקציבית כך שיש לבצע את הרכישה המוצלחת ביותר.
חברת נגר אחד יספקו את השולחנות האיכותיים ביותר מבחינת היצרנים, החומרים והעיצוב ויצור את חדר הישיבות האולטימטיבי של החברה.

 

אפקט של יוקרה ומקצועיות
כמו בכל תחום אחר, גם החברות העוסקות בריהוט משרדי מתחרות ביניהן על המוצרים האיכותיים והמעוצבים ביותר.
גם שולחן ישיבה יכול להיות בעל עיצוב מקורי ושונה בכדי להביא לרושם הרצוי. שולחן צבעוני, בעל קווים לא שגרתיים העשוי מחומר מיוחד מהווה נושא לשיחה ויוצר אפקט בלתי נשכח.


הבדיקה לגבי יכולות השולחן בכל הקשור לחיבור מערכות תקשורת וכיו' היא לא הבדיקה היחידה שיש לעשות לפני שרוכשים שולחן ישיבות רציני. אם ניקח למשל את הצורך הבסיסי של כל ארגון בשולחן חזק שלא יהפוך לרועד או לרופף לאחר זמן קצר, הרי שנראה כיצד כל מי שמחפש מוצר איכותי ועמיד יבדוק את סוגי החומרים שמהם מיוצר השולחן. תוצאות החיפוש יציגו מגוון מרשים של חומרי ייצור רבים יותר מאלו שהכרנו בעבר.
כיום אפשר להביט בתצוגות של ריהוט למשרד ולראות כיצד שולחן ישיבות מגיע לא רק בעיצובים שונים ובגדלים מגוונים ביותר אלא כמובן גם כשהוא עשוי מחומרי גלם שונים. כך אפשר למצוא שולחנות שעשויים עץ מלא ממש כמו פעם, שולחנות שעשויים ממתכות שונות שלכל אחת מהן יש את הייחוד ואת היתרונות שלה, שולחנות שהם שילוב של מספר חומרים, וגם כאלו שמציגים מודרניות בזכות שילוב של זכוכית למשל.
 0
תפריט דף הבית טלפוןwazeפייסבוק