ריהוט לבתי ספר | שולחנות | נגר אחד

ריהוט לבתי ספר - שולחנות

בנגר אחד אנו יודעים לענות על מגוון רחב של צרכים לבתי ספר שונים. שולחנות לבתי ספר שאנו מספקים משמשים מוסדות במשך שנים ואנו מחויבים לתת את המוצרים הטובים ביותר לכל בית ספר.

 

 

שולחנות לבתי ספר - כיתות
​שולחנות לכיתות ברובם סטנדרטים ומגיעים במידות לפי מפרט והגדרות של משרד החינוך. כמובן שניתן לייצר שולחנות בהתאמה לסוגים מסוימים של כיתות לימוד ולבחור צבעים שונים עבור השולחנות או עיצוב מעט שונה, ניתן לעשות כמעט הכל על מעט לעמוד בדרישות של הסגל הניהולי שמכיר את צרכי בית הספר.

 שולחן תלמיד בית ספר שולחן כיתה בתי ספר דקלשולחן מורה בית ספרשולחן מורה בתי ספר דקל

​שולחנות לבתי ספר - חדר מורים
שולחנות לחדרי מורים ברובם הם בהתאמה לדרישות בית הספר ובהתאמה לגודלל החדר מורים עצמו. לא קיים דגם סטנדרטי מוגדר אך במרבית המקרים השולחנות שמגיעים לחדרי מורים הינם על בסיס מתכת ומעל פלטה פורמאייקה. 
​יתרונות שלד המתכת וחוזקו מאפשרים ניוד של השולחנות בחלל והתאמה למגוון רחב של שימושים. הנכם מוזמנים ליצור קשר לכל שאלה.

שולחנות שניתן להפריד לחדר מורים שולחנות חדר מורים בהתאמה שולחן חדר מורים מורכב מ 4 שולחנות שולחן חדר מורים בודד חדר מורים בבית ספר  
 


שולחנות לחדרי מחשבים
אנו בנגר אחד נוכל לייעץ ולהקים עבורכם את חדר המחשבים הטוב ביותר המתאים בדיוק לדרישות ולצרכי המוסד החינוכי.
​מגוון רחב של אפשרויות ודגמים ומחירים שונים, שולחנות במידות בהתאמה לחדר, כסאות, מארזי מחשב, פתחים ומעברי לחיווט והכל על מנת לתת את הטוב ביותר.

שולחנות מחשב לבתי ספר חדרי מחשבים בתי ספר
מערך שולחנות מחשבים חדר מחשבים למוסדות
 שולחנות למשרדים
משרד בכל מקום צריך לשרת את המשתמש ויש לתכנן מראש את סביבת העבודה בצורה נכונה גם בבתי ספר - איזור הקבלה והמזכירות ומשרד מנהלים חייב להיות בראש ובראשונה פרקטי ושימושי למטרות המוסד החינוכי. אנו מבינים זאת ונשמח לייעץ.


 
בניית אתרים
0
דף הבית טלפוןwaze פייסבוק