שולחנות למשרד | שולחן משרדי | נגר אחד

שולחנות למשרד

שולחן משרדי – מרכז העבודה במשרד
חברות רבות ומשרדים ובתי עסק שונים מנהלים תחרות יום יומית בכדי לשרוד ולהצליח בעולם העסקים הקשוח של ימינו.
כיום, כל תחום או נישה כוללים אלפי חברות, עסקים או משרדים העוסקים באותו התחום, אשר מתמודדים יום יום עם הצורך לגייס עוד ועוד לקוחות ולשמר את המוניטין של העסק. וכל חברה היא ההון האנושי שלה, ואנו מאמינים שעם תכנון נכון ויצירת סביבת עבודה מתאימה ניתן להעניק לעובדים שלנו את הקרקע הפורייה להצלחה של כולנו.
מקצועיות, אדיבות, שירות לקוחות וחדשנות הם רק חלק מהאמצעים לקידום החברה וליצירת תדמית חיובית ומצליחה אשר תאפיל על המתחרים, אך יש דרכים נוספות לעשות זאת.

 
שולחן מנהל יוקרתי משולב  שולחן משרדי מתכת  שולחן משרדי – מרכז העבודה במשרד
 
ריהוט משרדי פונקציונאלי ליעילות העבודה
מראה המשרד, החברה או הארגון חשובים כיום לא פחות מהתוכן והשירות שהם מציעים. אין לראות בכך אלמנט רדוד – התדמית של עסקים רבים נקבעת גם לפי ההתרשמות הראשונית מהם, אשר נגרמת ברובה בשל מראה המקום.
אחת הדרכים ליצור מראה מקצועי בעסק או במשרד היא על ידי ריהוט משרדי, הכולל שולחן משרדי, כסאות, ארונות, דלפקים, חדרי ישיבות ועוד.
מבחינה פונקציונאלית מהווה השולחן מקום ישיבה לעובד או למנהל, מקום לאחסון, קיום ראיונות עבודה וכמובן – עבודה שוטפת.
שולחן משרדי מדגם מתקדם כולל משטח עבודה רחב ומעוצב על פי דרישה, מגירות ומקום מיוחד למחשב ולמקלדת.


אנחנו מאמינים ששולחן משרדי הוא לא רק פריט עיצובי ליצירת עניין אסתטי, כי אם כלי פונקציונאלי שחייב להביא לידי ביטוי ערכים של נוחות, איכות וגימור משובח. בשל כך, בבואנו לתכנן שולחנות למשרד אנו נקדיש תשומת לב מיוחדת לכל המאפיינים החשובים:
  • ארגונומיה – תכנון נכון של שולחנות כתיבה מתחיל בישיבה נוחה ובריאה. אנו מקפידים על גובה השולחן נכון, לאופן שבו אמת היד מונחת על השולחן, בהתאם לצרכי השימוש שלו (צג מחשב, מקלדת, קלסרים, שיעורי בית, מיקרוסקופ), כמה אנשים צפויים להשתמש בשולחן בהזדמנויות שונות (חברים, לקוחות, עובדים), לכמה מרחב זקוק היושב וכיצד נוח לו לפרוס את רגליו בעת הישיבה.
  • סגנון – כאוהבי עיצוב, חשוב לנו לייצר שולחנות כתיבה בעלי חזות אלגנטית ומזמינה שיתכתבו בהרמוניה עם שאר הפריטים בחדר. אנו מתאימים את עיצוב השולחן לחזונו של הלקוח, לתנאי החדר ולטעמו האסתטי ומציגים טווח רחב של פתרונות אופנתיים ומעניינים.
  • אזורי אחסון – שולחנות כתיבה הם הרבה יותר ממשטח עבודה מעוצב, עליהם להיות גם פונקציונאליים ולספק מענה כולל לצרכים של המשתמשים בהם. בין פתרונות האחסון שאנו מציעים ניתן למנות מגירות, משטחים ניידים, ארוניות ומדפים.
  • חומרים איכותיים - המטרה שלנו היא לספק לקהל לקוחותינו שולחנות כתיבה עמידים, שיילוו אותם לאורך שנים. ניתן לעצב שולחנות כתיבה ממגוון רחב של חומרים ובשילובים מקוריים ובלתי שגרתיים.
שולחנות כתיבה משמשים אותנו במשך שעות רבות במהלך היום, הם משפיעים על בריאותינו ועל איכות חיינו. אנחנו מזמינים אתכם ליהנות מרעיונות חדשניים, סטנדרטים גבוהים ופתרונות יצירתיים.
 
שולחן מתכת מעוצב 1שולחן מתכת מעוצב 133 שולחן מנהל מעוגל 33

מגוון אפשרויות עיצוב
ישנו מגוון סגנונות ממנו ניתן לבחור את עיצוב השולחן.
לרוב נבחר שולחן אשר מתאים לתפקיד העובד: מנהל בכיר יזכה לשולחן גדול ומפואר יותר מעובד זוטר.
בנוסף, יתאים השולחן לסגנון העיצוב של המשרד כולו. העיצוב של השולחן יבטא איכות ומקצועיות בגימור, בצביעה, בחומרים ובמראה הכללי.

שולחנות משרד לבקשת הלקוח
באפשרות החברה לעצב שולחנות משרדיים צבעוניים - למשרד מודרני המעוניין לשדר תדמית צעירה; שולחנות קלאסיים ויוקרתיים לחברות המעוניינות במראה סולידי; ושולחנות בעיצוב מקורי לחברה המעוניינת במראה בלתי שגרתי.

שולחנות משרד מנהלים – סמל סטטוס
עיצוב הפנים של המשרד חשוב לא פחות מגיוס הצוות המקצועי או מבחירה מוצלחת של המיקום.
ריהוט משרדי הכולל שולחנות משרד, ארוניות, דלפק קבלה, שולחנות ישיבה ועוד מספקים לא רק את ההיבט הפונקציונאלי הברור, אלא גם מעניקים רושם ותדמית.
שולחנות אלו הם חלק בלתי נפרד מכרטיס הביקור של בעליו – עובדה שבאה היטב לידי ביטוי בקרב מנהלים בכירים.
אין ספק כי בעלי עמדות משמעותיות בחברה זוכים למשרד גדול ושולחנות אלו הם אביזר עם נוכחות שקשה להתעלם ממנה, בעיקר אם השולחן מרשים.


0
תפריט דף הבית טלפוןwazeפייסבוק