שולחנות עבודה למשרד | ריהוט משרדי | נגר אחד

שולחנות עבודה למשרד

בנגר אחד אנחנו מאמינים ששולחן עבודה למשרד הוא לא רק פריט עיצובי ליצירת עניין אסתטי, כי אם כלי פונקציונאלי שחייב להביא לידי ביטוי ערכים של נוחות, איכות וגימור משובח. בשל כך, בבואנו לתכנן שולחנות משרדיים אנו מקדישים תשומת לב מיוחדת לכל המאפיינים החשובים:

  • ארגונומיה – תכנון נכון של שולחנות כתיבה מתחיל בישיבה נוחה ובריאה. אנו מקפידים על גובה השולחן נכון, לאופן שבו אמת היד מונחת על השולחן, בהתאם לצרכי השימוש שלו (צג מחשב, מקלדת, קלסרים, שיעורי בית, מיקרוסקופ), כמה אנשים צפויים להשתמש בשולחן בהזדמנויות שונות (חברים, לקוחות, עובדים), לכמה מרחב זקוק היושב וכיצד נוח לו לפרוס את רגליו בעת הישיבה.
  • סגנון – כאוהבי עיצוב, חשוב לנו לייצר שולחנות כתיבה בעלי חזות אלגנטית ומזמינה שיתכתבו בהרמוניה עם שאר הפריטים בחדר. אנו מתאימים את עיצוב השולחן לחזונו של הלקוח, לתנאי החדר ולטעמו האסתטי ומציגים טווח רחב של פתרונות אופנתיים ומעניינים.
  • אזורי אחסון – שולחנות כתיבה הם הרבה יותר ממשטח עבודה מעוצב, עליהם להיות גם פונקציונאליים ולספק מענה כולל לצרכים של המשתמשים בהם. בין פתרונות האחסון שאנו מציעים ניתן למנות מגירות, משטחים ניידים, ארוניות ומדפים.
  • חומרים איכותיים - המטרה שלנו היא לספק לקהל לקוחותינו שולחנות כתיבה עמידים, שיילוו אותם לאורך שנים. ניתן לעצב שולחנות כתיבה ממגוון רחב של חומרים ובשילובים מקוריים ובלתי שגרתיים.
שולחן עבודה מעוצב למשרדשולחנות למשרד בעיצוב מרשיםשולחנות מתכת למשרד שולחן רגלי קרן למזכירה

שולחנות כתיבה משמשים אותנו במשך שעות רבות במהלך היום, הם משפיעים על בריאותינו ועל איכות חיינו. אנחנו מזמינים אתכם ליהנות מרעיונות חדשניים, סטנדרטים גבוהים ופתרונות יצירתיים0
תפריט דף הבית טלפוןwazeפייסבוק